Про нас

Ми дуже любимо цікаву пряжу та якісні інструменти і пропонуємо вам те, чим самі захоплюємося і надихаємося. У нашому інтернет-магазині ви знайдете найрізноманітнішу пряжу, інструменти для в'язання, а також аксесуари, книги, журнали, тематичні подарункі та все те, що зробить ваш в'язальний досвід легшим і приємнішим. Ми намагаємося обирати якісні товари, робота з якими приноситиме задоволення.

Всі товари ми купуємо безпосередньо у виробників або у перевірених дистриб'юторів, тому ви можете бути впевненими в їх якості. В разі виникнення будь-яких проблем, браку чи помилок, одразу звертайтесь до нас, ми з радістю вирішимо всі питання, щоб ви могли якомога швидше повернутись до творчого процесу.

Після початку повномасштабного вторгнення ми ще уважніше ставимося до вибору товарів та брендів, з якими співпрацюємо. Деякі виробники, на жаль, продовжують співпрацю з країною терористом, таким чином підтримуючи, толеруючи і опосередковано фінансуючи війну. З такими виробниками ми припинили співпрацю. Детальніше про це писали у цій статті. Ми хочемо, щоб наш магазин був безпечним місцем для українських майстринь та наших іноземних друзів. Щоб купуючи у нас, ви були впевнені, що підтримуєте лише тих виробників, які розділяють наші цінності, підтримують Україну у нашій боротьбі і не сприяють війні. Таких, на щастя, теж багато.

Зв'язатися з нами можна за електронною адресою shop@azuleta.com або за телефоном +38 (044) 334 58 27.

Для оперативного зв'язку пишіть нам на електронну пошту shop@azuleta.com або в особистих повідомленнях Instagram, Facebook. Якщо ви не можете нам додзвонитися, залиште свій номер, ми обов'язково зв'яжемося з вами, як тільки зможемо. Дякуємо за розуміння!

Наразі робимо відправлення щодня з понеділка по п'ятницю. Субота, неділя - вихідні.

facebook  instagram  twitter